Pieczywo prosto z Oliwskiej piekarni Śniadanie na świeżym powietrzu jedzenie
Gwarancja najniższej ceny! 
Doba w pokoju jednoosobowym już od  120 zł, w pokoju 2-osobowym  od 170 PLN ,
przy min. 3 dobach  plus  możliwość negocjacji ceny śniadania!
Zapraszamy
 

Szczegóły promocji.

Śniadania

Pensjonat Stara Karczma to nie tylko najlepsze noclegi w Trójmieście, ale także wyborna kuchnia, która jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia. Dbamy o naszych Gości i troszczymy się, aby każdy rozpoczął dzień od smacznego śniadania. Zdajemy sobie sprawę, że miły poranek przyczyni się do tego, że reszta dnia będzie równie udana. Nasz hotel to bogactwo wybornych dań, przygotowywanych z myślą i sercem dawnej gościnności.

Oferując śniadania w hotelu troszczymy się o to, aby były one jak najbardziej urozmaicone. Większość śniadań ma charakter bufetu obfitujące w tradycyjne i regionalne przysmaki. W bogatym menu naszego hotelu, każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy apetyczne wędliny i sery, świeże pieczywo, nabiał, a także warzywa i owoce. Wielbiciele kawy mogą u nas liczyć na świeżo parzoną małą czarną. Z kolei amatorzy herbat, znajdą w menu aromatyczne herbaty w rozmaitym wydaniu. Dbając o zadowolenie naszych Gości, jesteśmy w stanie przygotować śniadanie w hotelu według indywidualnych życzeń i wymagań.

Bogactwo wybornych, domowych potraw, przygotowywanych z myślą i sercem dawnej gościnności

Oczywiście świeżo parzonej kawy nie może zabraknąć.


stara karczma jedzenie 2
DSC9312
assets/

Pan Kotowski -nowa restauracja ukraińska!!!

 

Zapraszamy do mieszczącej się w naszym budynku Restauracji ukraińskiej Pan Kotowski  serwującej tradycyjne dania regionalne  .