Atrakcje w Trójmieście - Pensjonat Stara Karczma

Pensjonat Stara Karczma *** to najlepszy adres aby zacząć nową przygodę...

 

 

Lokalizacja

Nasza Recepcja, chętnie służy pomocą w zaplanowaniu odpowidnich dla Państwa szlaków, w zależności od preferencji. A można naprawdę różnorodnie: historycznie, sportowo, rekreacyjnie, poznawczo... interesująco, rozrywkowo, relaksacyjnie...

W okolicy Pensjonatu Stara Karczma znajdują się liczne zabytki związane z działalnością opactwa Cystersów na terenach Pomorza. Znajdziemy tu Katedrę Oliwską, Kościół św Jakuba, Młyn z XIVw, Pałac Opacki w Parku im. Adama Mickiewicza, Spichlerz Opacki i klasztorny, Dom Bramny, Szafarnię i wiele innych.

Po sąsiedzku

Park Oliwski

To ostatni z licznych niegdyś ogrodów miejskich, który przetrwał do naszych czasów i służy jako oaza piękna i ciszy pośrodku miasta.
Park Oliwski to wymarzone miejsce na odzyskanie wewnętrznej równowagi, spokoju, wyciszenie się.

 

Godziny otwarcia:

  • od maja do września -  05:00 do 23:00
  • od października do kwietnia - 05:00 do 20:00
Park Oliwski

Historyczny

Gdańsk

Jesteśmy oddaleni około 7 km od Centrum Gdańska. Historyczną wędrówkę można rozpocząć przez Stare Miasto od Bramy Wyżynnej, przejść Długim Targiem i przywitać się z Neptunem, pospacerować wzdłuż Motławy przechodząc obok Żurawia podziwiając Wyspę Spichrzów. Dalej można odwiedzić Westerplatte, poznać nowe oblicze Stoczni Gdańskiej i odwiedzić liczne muzea.

Gdańsk

Rozrywkowy

Sopot

Od Sopotu dzieli nas zaledwie 4 km. To prawdziwa kraina relaksu, wypoczynku i rozrywki. Liczne restauracje, kawiarnie, dyskoteki i puby dostarczą odpowiednich wrażeń, by nie wracać do domu zbyt wcześnie...
Spacer Sopockim monciakiem trzeba zakończyć na najdłuższym w Europie Molo, z którego końca widać Perłę Bałtyku ekskluzywny Hotel Grand.

Odważnym polecamy zimowe morsowanie i relaks w saunie z widokiem na morze.

Sopot

Nowoczesna

Gdynia

Gdynia nie tylko inspiruje swoim dynamicznym rozwojem i biznesem ale również zapewnia wiele turystycznych atrakcji. Miejska plaża z placem zabaw dla dzieci, nadmorski bulwar, przystań jachtowa zachęcają do długich spacerów. A nieco dalej Redłowski Klif i Orłowskie Molo dają poczucie prawdziwego wypoczynku w pięknym, naturalnym plenerze.

Gdynia

Pensjonat Stara Karczma***

80-324 Gdańsk
ul. Stary Rynek Oliwski 7

 

Recepcja/ Rezerwacja

 

skontaktuj się jeśli masz pytania

Dorota, Alicja i Artur

 

☎️ 24h  +48 58 552 51 59

office@starakarczma.com.pl