Atrakcje w Trójmieście - Pensjonat Stara Karczma
special price

Nasze położenie zapewnia dobrą dostępność do najważniejszych atrakcji Trójmiasta.

Pensjonat Stara Karczma *** położony jest na pograniczy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i w sąsiedztwie Parku Oliwskiego im. Adama Mickiewicza, około 3 km od plaży, 4 km od Sopockiego Monciaka i 7 km od Centrum Gdańska.

Atrakcje

Nasza Recepcja, chętnie służy pomocą w zaplanowaniu odpowidnich dla Państwa szlaków, w zależności od preferencji. A można naprawdę różnorodnie: historycznie, sportowo, rekreacyjnie, poznawczo... interesująco, rozrywkowo, relaksacyjnie...

W okolicy Pensjonatu Stara Karczma znajdują się liczne zabytki związane z działalnością opactwa Cystersów na terenach Pomorza. Znajdziemy tu Katedrę Oliwską, Kościół św Jakuba, Młyn z XIVw, Pałac Opacki w Parku im. Adama Mickiewicza, Spichlerz Opacki i klasztorny, Dom Bramny, Szafarnię i wiele innych.

Tereny

rekreacyjne

Pensjonat Stara Karczma leży w na pograniczu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, obfitującego w bukowo- dębowy las, liczne doliny i wzgórza. Najbliżej położona jest jedna z piękniejszych Dolina Radości, w okolicy płynie Oliwski potok wijący swe wody nawet przez Park im. Adama Mickiewicza, jedną z najczęściej odwiedzanych i najbardziej znanych atrakcji Starej Oliwy.

rekreacyjne

Historyczny

Gdańsk

Jesteśmy oddaleni około 7 km od Centrum Gdańska. Historyczną wędrówkę można rozpocząć przez Stare Miasto od Bramy Wytżynnej, przejść Długim Targim i przywitać się z Neptunem, pospacerować wzdłuż Motławy przychodząc obok Żurawia podziwiając Wyspę Spichrzów. Dalej można odwiedzić Westerplatte, zobaczyc co zostało ze Stoczni Gdańskiej i odwiedzić liczne muzea.

Gdańsk

Rozrywkowy

Sopot

Od Sopotu dzieli nas zaledwie 4 km. To prawdziwa kraina relaksu, wypoczynku i rozrywki. Liczne restauracje, kawiarnie, dyskoteki i puby dostarczą odpowiednich wrażeń, by nie wracać do domu zbyt wcześnie...
Spacer Sopockim monciakiem trzeba zakończyć na najdłuższym w Europie Molo, z którego końca widać Perłę Bałtyku ekskluzywny Hotel Grand.

Sopot

Nowoczesna

Gdynia

Gdynia nie tylko inspiruje swoim dynamicznym rozwojem i biznesem ale również zapewnia wiele turystycznych atrakcji. Miejska plaża z placem zabaw dla dzieci, nadmorski bulwar, przystań jachtowa zachęcają do długich spacerów. A nieco dalej Redłowski Klif i Orłowskie Molo dają poczucie prawdziwego wypoczynku w pięknym, naturalnym plenerze..

Gdynia

Pensjonat Stara Karczma

80-324 Gdańsk
ul. Stary Rynek Oliwski 7

 

Rezerwacja
tel.: 58 552 51 59
office@starakarczma.com.pl